Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі

На виконання рішення виконавчого комітету від 28.12.2017 року №2982 «Про встановлення вартості за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, що належать до комунальної власності міста та визнання такими, що втратили чинність пункти 1,2 рішення виконавчого комітету від 15.12.2016 року №2959», відповідно до статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», виходячи із реальних фінансових можливостей міського бюджету з 01 січня 2018 року вартість харчування дітей в дошкільному навчальному закладі в день встановлено:

- віком від одного до трьох років - 18,00 (вісімнадцять гривень)

- віком від трьох до семи років - 28,00 (двадцять вісім гривень)

Розмір плати батьків за харчування дітей в ДНЗ становить 75% від вартості харчування в день:

- віком від одного до трьох років - 13,50 грн

- віком від трьох до семи років - 21,00 грн

Відповідно Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах

- розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей;

Від плати за харчування дітей звільняються:

- батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).

- діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях, діти з інвалідністю, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, діти учасників АТО).