Про садочок
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад № 61 Вінницької міської ради" розташований у мальовничому місці. Зелені шати дерев шумлять навколо нього, приваблюючи своєю красою та витонченістю. А починалося все так:

В 1976 році в перспективному районі м. Вінниці, Вишенька, було розпочато будівництво дитячого ясел-садка.

7 квітня 1977 року дитячий ясла-садок «Голубка» було здано в експлуатацію.
Дитячий садок, який побудовано за типовим проектом, розрахований на 234 дитячих місць. В садку функціонувало 14 різновікових груп. Першим керівником закладу була Жанна Максимівна Вінницька.

Пройшли роки... І так, як усе в житті змінюється - змінився  склад трудового та керівного колективу дошкільного навчального закладу.
З 1993 року очолювала дошкільний навчальний заклад № 61  Горенюк Ганна Григорівна, а з січня 2016 року -- Загризла Вікторія Валеріївна.

Дуже приємно те, що і на сьогоднішній день продовжують працювати в дошкільному закладі люди, які були першовідкривачами:

• Наконечна Валентина Дмитрівна - вихователь «вищої категорії» та звання «вихователь-методист», трудовий стаж якої складає понад 46 років;
  • Паламарчук Тетяна Аксентіївна - шеф-кухар, трудовий стаж в дошкільному навчальному закладі № 61 - 43 роки.

На сьогоднішній день в КЗ "ДНЗ № 61 ВМР" функціонує 13 різновікових груп, в яких працюють кваліфіковані спеціалісти:

• всього педагогів - 29
  • звання «вихователь-методист» - 1 педагог
  • вища категорія - 4 педагоги
  • 1 категорія - 10 педагогів
  • 2 категорія - 1 педагог
  • «спеціаліст» - 4 педагоги
  • 10 т.р. - 4 педагоги
  • 11т.р. - 6 педагогів.

Педагогічний колектив активно впроваджує в освітньій процес інноваційні технології. Серед них: Л. Шульга, Н.Гавриш, Т.Лохвицька, М.Шуть, Г.Тарасенко, Л.Шелестова, Е.Шийко, Л.Фесюкова та інших передових педагогів України.

Дитячий та педагогічний колективи являються активними  учасниками творчого життя міста.

В дошкільному навчальному закладі функціонують: педагогічний, медичний кабінети; в наявності спортивна та музична зали, що сприяють творчій праці працівників та всебічному розвитку дошкільнят.

В КЗ "ДНЗ №61 ВМР» працюють люди, віддані своїй справі - справі виховання підростаючого покоління. І те, що колишні вихованці приводять до ДНЗ своїх дітей - це велике досягнення трудового колективу.

Наша адреса:

21030 м. Вінниця,

проспект Юності, 30

т. (0432) 46-60-02

E-mail: dnzgolubka61@gmail.com

Чекаємо на Вас та Ваших діточок!