Літній оздоровчий період

Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо Вам переглядати новини перебігу літніх канікул в ДНЗ № 61 в розділі "Новини".

Приємних Вам вражень!

Літній відпочинок дітей

Поради батькам

Літо прийшло! З ним ми пов'язуємо свої мрії про відпочинок, про виїзд на природу. Особливо хочеться порадува­ти літнім відпочинком дітей. Прагнення батьків оздоровити своїх дітей - мабуть, сьогодні єдина сила, яка здатна це реалізувати.

Отже, літнє оздоровлення дітей - справа батьків.

Шановні, татусі та мами, даємо вам деякі поради щодо організації ігрової діяльності з малечею.

Виберіть найцікавіше з того, що ми вам пропонуємо, і ваша дитина отримає вели­ку користь.

Влітку сім'ї часто бувають «на природі». Природа буває різною. Наприк­лад, дача - це справжня природа.

«Пікнік» - от як це називається, коли вся родина на природу їде. Збираються на цю поїздку всі дружньо. Діти іграш­ки збирають, тато - спортивне й похідне спорядження, а мама - великий рюкзак з продуктами.

Отже, виїжджаючи на дачу, викорис­тайте час з користю.

На природі можна навчити:

•                      самостійності;

•                      нічого не боятися;

•                      плавати, бігати, стрибати;

•                      багаття розпалювати (тих дітей, що доросліші)-,

•                      розширювати знання про рослин, тварин, природні явища;

•                      отримувати емоційне задоволення.

Найчастіше на пікніку збираються різновікові компанії. Тому нехай у вас у запасі буде декілька таких ігор, які всім цікаві і зрозумілі.

«Весела естафета»

Мами й тата виборюють дистанцію і показують дітям спосіб пересування. Способів безліч: як пінгвін, як конячка, задки, боком, рачки, верхом на паличці, стрибаючи з м'ячиком, затиснутим між колінами.

«У кого більше шишок?»

Зібрати шишки. У кого більше, той і переможець.

«Влучний стрілець»

Відзначте лінію, від якої буде вестися стрільба. Поставте на невеликій відстані відро або капелюх, і нехай діти вправляються в метанні, закидаючи туди шишки.

Шановні батьки!

З 01.06.2018 року розпочалась літня оздоровча кампанія і триватиме вона по 31.08.2018 року.

В педагогічному колективі проведена нарада з питань організації оздоровлення, позачерговий інструктаж  по дотриманню виконання інструкцій про охорону життя та здоров'я дітей.

Територія ДНЗ підготовлена до літнього оздоровлення:

v     завезено пісок,

v     пофарбовано обладнання,

v     завершено  ремонт тіньових навісів та ігрового обладнання.

Виносні іграшки в достатній кількості: для ігор з водою (міні-басейни), з вітром, піском.

Навчально-виховна робота в більшості буде проводитись на свіжому повітрі.

Планується включення в щоденне меню соків, овочів, свіжих фруктів.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

З 1 червня до 31 серпня в в ДНЗ № 61 «Голубка» проходить літнє оздоровлення дітей дошкільного віку. Щоб літо було для Ваших малят змістовним і корисним, просимо Вас:

1. Приводити дитину в садок до 8 години 30 хвилин. У випадку, якщо Ви запізнюєтеся до вказаного часу, або маєте намір в певний день не відвідувати групу, прохання повідомляти вихователів про це завчасно чи зателефонувати за телефоном: 46-60-02
2. Кожна дитина під час оздоровчого періоду для попередження сонячного або теплового удару щоденно повинна мати головний убір.

Дякуємо за співпрацю!